www.tbswalcz.pl

78-600 Wałcz
ul. Budowlanych 9/2

NIP 765 15 10 295

Regon 330977966

tbswalcz@tbswalcz.pl

kontakt

godziny otwarcia biura

poniedziałek 07:00 - 16:30

wtorek - czwartek 07:00 - 15:00

piątek  07:00 - 13:30

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Numer telefonu
Pracownik TBS, dział:
Wiadomość
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

tbswalcz@tbswalcz.pl

+48 67 258 50 53 (do 54) , 67 258 35 54 , 517 275 703

zgłoszenie awarii po godz. otwarcia biura - 504 100 155

Telefony

Jeśli masz pytania lub coś

wymaga poprawy – daj nam znać! 

Formularz kontaktowy

Kontakt

+48 (67) 258 50 53

.

TBS 78-600 Wałcz

ul. Budowlanych 9/2

 

  DZIAŁ

IMIĘ I NAZWISKO

nr  

KONTAKT

Prezes Zarządu  

Mariusz Eysymontt

11

m.eysymontt@tbswalcz.pl

Sekretariat  

Krystyna Kalwasińska,

Aleksandra Kraśkiewicz

10

tbswalcz@tbswalcz.pl

a.kraskiewicz@tbswalcz.pl

Główny Księgowy  

Kierownik Pionu Organizacyjnego i Spraw Lokalowych

Agnieszka Kozakowska

Joanna Kamińska

12

a.kozakowska@tbswalcz.pl

j.kaminska@tbswalcz.pl

Sekcja Lokalowa - czynsze, windykacja, ewidencja zasobów

Danuta Wróbel

Kornelia. Jarząbek

Ireneusz Karol

14

23

d.wrobel@tbswalcz.pl

k.jarzabek@tbswalcz.pl

i.karol@tbswalcz.pl

Księgowość-rozliczanie wody

Hanna  Rosińska

16

h.rosinska@tbswalcz.pl

Księgowość - Wspólnoty Mieszkaniowe

Małgorzata Szulga

20

m.szulga@tbswalcz.pl

Księgowość - rachunkowość

Katarzyna Kogut

Regina Chmielewska

Teresa Chałupnik

13

22

21

k.kogut@tbswalcz.pl

r.chmielewska@tbswalcz.pl

t.chalupnik@tbswalcz.pl

Księgowość - lokale użytkowe

Agnieszka Łukawska-Mroczkowska

29

a.lukawska@tbswalcz.pl

Kierownik Pionu Technicznego

Inwestycje, remonty

i eksploatacja nieruchomości,

Paweł Krenca

 

27

 

p.krenca@tbswalcz.pl

Zasoby komunalne i własne

Zbigniew Felskowski

Grzegorz Paluszkiewicz

27

26

z.felskowski@tbswalcz.pl

g.paluszkiewicz@tbswalcz.pl

Wspólnoty Mieszkaniowe 

Dawid Spyrzewski

Alicja Behrens

18

d.spyrzewski@tbswalcz.pl

a.behrens@tbswalcz.pl

Wspólnoty Mieszkaniowe 

Józef Grzelak
Grażyna Kaczmarek

19

j.grzelak@tbswalcz.pl ,
g.kaczmarek@tbswalcz.pl

Wspólnoty Mieszkaniowe 

Arnold Rosiński
Mateusz Witczyński 

15

a.rosinski@tbswalcz.pl 
m.witczynski@tbswalcz.pl

 

Bank PEKAO S.A. I O/Wałcz nr  47 1240 3712 1111 0000 4365 3252  

KONTO - najem zasobów Gminy Miejskiej Wałcz:  Bank PEKAO S.A. I O/Wałcz nr  80 1240 3712 1111 0010 3316 9834

Regon 330977966   NIP 765 15 10 295